Obout

Edit: vzhledem k překvapivě epické návštěvnosti se původní text v této sekci jeví trochu přenošeně. Bude v dohlednu nahrazen vhodnějším.

Zatím doporučuji ctěné pozornosti sledovací stránku na facebooku, díky níž budou létat upozornění na nové články mezi obrázky obědů a miminek až před čumák.

Z.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Willcum.

Pokud tohle čteš, je pravděpodobné, že patříš mezi pár přátel natolik blízkých, abych se nestyděl tě sem pozvat. Gratuluju. Odměnou ti buďtež slinty.

Důvodem psaní je primárně tvůrčí přetlak a skutečnost, že formát facebookového statusu je příliš omezený, než aby obsáhl věci, které chci někdy říct nebo ukázat. Tohle se tam nevejde.

V případě, že mě osouloží můza, se tu tedy budou objevovat i hlubokomyslné krutopřísnostě. Stejný výsledek lze očekávat od pravidelného ponocování. Zásadu mám při psaní jedinou, a to naprostý primát (jsem já) obsahu před formou- ta buďto vyplyne přirozeně, nebo nepíšu. V rámci možností je tedy cílem maximální čtivost a výživnost při minimální onanii.

Chci, aby se tohle stalo pro lidi jednou ze stránek, které ráno vedle zpráv, předpovědi počasí a Dilberta rozkliknou, když přijdou do práce. To pochopitelně z mé strany znamená zařídit, ať to stojí za to.

Budu psát o všem možném, ovšem v několika tématicky diskrétních kategoriích, ať je to přehledné a čitelné dle osobního zájmu.

Sajta je plně přístupná a čitelná z různých těch androidů, ipadů, iphonů a microsoft serváců. Lze mě tedy číst na hajzlu na kterékoliv oblíbené platformě.

Přísně vzato je to tu nástroj dobroušení tvůrčího psaní a pobavení pro pár přátel.

Aspoň k něčemu budou noci s nespavostí and basically, one sheep, two sheep, cow, turtle, duck, old mcdonald had a farm heeeey macarena!

5563_39b4

Přeji příjemnou četbu.

Zbyhněv

Read 2 comments

  1. No jestli píšeš pro lidi, co mají ráno v práci na práci idnesy a dilberty, tak by ses asi měl zas zpátky omezit na tu dýlku fejsbukovýho statusu a jako jindy se rozčilovat nad tim, že se ti to tam nevejde 😛 Krom té drobnosti ovšem velice gratuluju k tvůrčímu počinu!

Leave a Reply

A prosvištíme si matematiku, abychom dokázali, že nejsme spambot (poděkujte Číňanům): *